Birlikte Çalışalım

Sektörel veya bir bütün olarak ülke markalaşması ve şehir markalaşması faaliyetleriniz için stratejik planlama, ülke markaları için yerli ve yabancı kamuoyu ölçümleri, ülke markalarına paydaş olan kurumlar için kuruma özel çalıştay ve eğitim danışmanlığı ile başarılı çalışmalara imza atın. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ekibimizin sizin için neler yapabileceğini görmek üzere lütfen bizimle iletişime geçin.

Ülke ve Şehir

Markalaşması

Yerli/Yabancı Kamuoyu Ölçümü

Eğitim, Çalıştay ve Keynote Speaking

 
Şehir Skyline BW

Anlaşılmak, sesini duyurmak, yatırım ve yetenek çekmek isteyen ülkelerin kapsamlı bir markalaşma stratejisine ihtiyacı vardır. Aynı şekilde kültürel veya finansal çekim merkezi olmak isteyen şehirler de böyle bir yol haritasına ihtiyaç duyar. Birlikte uzun vadeli markalaşma stratejisi oluşturalım. Çatı stratejiler ile markanızın güçlü yanlarını bulup, önündeki büyük fırsatları değerlendirelim.

İnsanlar Hareketli

Hedef belirleme ve sonuçları ölçme yeteneği başarılı yöneticilerin ayırt edici özellikleridir. Marka gibi soyut kavramlar için bu tür ölçümler son derece zordur. Doğru hedef kitlelere doğru sorular sorularak yapılan kamuoyu ölçümleri,  markanın inşası  için eksik olan bileşeni sağlar. 

​Literatürdeki en kapsamlı ölçek ile markanız için yerli/ yabancı kamuoyu algısını  ölçelim.

Business Meeting

En iyi ülke markalaşması ve şehir markalaşması uygulamaları için çalışanlarınızın know-how’ını artırın. Kurumunuzun çalışma alanına özel (ekonomi, iletişim, kültür, turizm, üniversite, belediyecilik) eğitim ve çalıştaylar düzenleyelim.

Konferans ve forumlarda dünyadan ilham verici uygulamaları ve ülke markalaşmasının geleceğini konuşalım.